+48717230280

Otwórz się
na przestrzeń... EN

To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taki tekst:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!

System okien przesuwnych Panoramah! otrzymał główną nagrodę Veteco Asefave 2010 Award podczas targów w Mediolanie. Nagroda za najlepszy system okienny jest efektem wieloletnich doświadczeń i rozwoju systemu okiennego umożliwiającego realizację przeszkleń do 18 m2 pojedynczych elementów przesuwnych.

System okien przesuwnych Panoramah! otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2009 w kategorii produktu. Uznanie jurorów wzbudził ponadczasowy minimalistyczny design oraz jakość techniczna i niezawodność.

wybrane realizacje

Na linii horyzontu

Na linii horyzontu zobacz więcej

Casa Bom Jesus

Casa Bom Jesus zobacz więcej

Villa E

Villa E zobacz więcej